Дякуємо! Ми скоро зв'яжемося з вами.

ВИКУП НЕРОЗМИТНЕНИХ АВТОМОБІЛІВ

ru ua

Скупка нерозмитнених автомобілів за 30 хвилин. Моментальний розрахунок. У будь-якому стані. Є закордонний автомобіль - звертайтеся.

Розрахувати вартість

Викуп нерозмитненого автомобіля. Питання оформлення беремо на себе.

Ми займаємося викупом нерозмитнених автомобілів. Якщо у вас є проблемний закордонний автомобіль - звертайтеся до нас, в автовикуп.

Якщо ви зіткнулися з проблемою, то не обов'язково втрачати гроші, продавати на запчастини. Нерозмитнений автомобіль - НЕ металобрухт! Ми вигідно, швидко і легально викупимо нерозмитнений автомобіль, заощадивши вам багато сил і часу.
Ми допомагаємо при оформленні угоди, і беремо на себе всі паперові питання. Ціна викупу залежить від того, в якому стані технічному і документальному стані автомобіль.

Щоб оцінити скільки можна виручити за вашу машину - оформите заявку на онлайн розрахунок вартості, або зв'яжіться з нами (телефони вказані в контактах). Розповісте нам в якому стані автомобіль, які є нюанси, і ми вам  дамо попередню вартість, або діапазон цін, якщо інформації буде небагато.

Оцінка автомобіля займає 30 хвилин для уточнення приблизної ціни, і менше години для уточнення остаточної ціни при огляді в живу. Враховуються всі основні фактори, як марка і рік випуску, і загальний стан машини в технічному плані. Потім вже при особистій зустрічі і огляді ми домовимося про остаточну ціну, і оформимо угоду. Гроші ви отримуєте відразу ж на місці, без затримок, моментально після оформлення документів. Якщо вам потрібен розрахунок у валюті, то попередьте про це попередньо.

Якщо ваш автомобіль після ДТП, або згорів – звертайтеся, ми зацікавлені в автомобілях будь-якого стану.

Розрахунок вартості онлайн

Щоб дізнатися ціну викупу автомобіля заповніть форму та надішліть заявку.

Приймаємо заявки на викуп 24/7

Дякую за звернення! Ми скоро зв'яжемося з вами.
На жаль! Щось пішло не так під час подання форми