Дякуємо! Ми скоро зв'яжемося з вами.

викуп авто після пожежі

ruua

Викуп горілих автомобілів. Моментальний розрахунок. Оформлення беремо на себе
Викуп авто в будь-якому стані.

Розрахувати вартість

Ваш автомобіль згорів? У вас все ще є шанси на викуп, якщо звернетеся.

Якщо ваш автомобіль горів, то це ще не вирок, і не купа металобрухту. Ми займаємося викупом згорілих автомобілів, і навіть не на металобрухт, а за справедливу вартість, в залежності від стану. Ми цікавимося автомобілями всіх виробників, і в будь-якому стані.

Щоб оцінити скільки можна виручити за вашу машину – оформити заявку на онлайн розрахунок вартості, або зв'яжіться з нами (телефони вказані в контактах). Розповісте нам в якому стані автомобіль, які є нюанси, і ми вам  дамо попередню вартість, або діапазон цін, якщо інформації буде небагато. 

Якщо ваш автомобіль не розмитнений, то ви можете звернутися до нас, ми займаємося з викупом кредитних автомобілів в тому числі.

Оцінка автомобіля займає 30 хвилин для уточнення приблизної ціни, і менше години для уточнення остаточної ціни при огляді в живу. Враховується характер пошкодження, на скільки воно значне, і всі основні фактори як марка і рік випуску. Потім вже при особистій зустрічі і огляді ми домовимося про остаточну ціну, і оформимо угоду. Гроші ви отримуєте відразу ж на місці, без затримок, цілком і відразу, моментально після оформлення документів. Якщо вам потрібен розрахунок у валюті, то попередьте про це попередньо.

Навіть якщо ваш авто згорів, не потрібно валитися в паніку, це ще не шматок металобрухту. Наш сервіс скупки авто займаємося згорілими машинами, Купимо ваше авто, Автовикуп цікавиться всема марками і моделями автомобілів, і також в будь-якому стані.

  • Ми оформляємо все легально, і прозоро для вас.
  • Об'єктивно оцінюємо стан машини. Машина після пожежі - не є купа металобрухту. Ми пропонуємо вам економію часу, і сил завдяки швидкому викупу за адекватного вартість.
  • Допомагаємо з оформленням. Ми швидко знімаємо машину з обліку. У нас є можливість допомогти при оформленні документів в ДАІ (МРЕО), у нотаріуса, при оформленні договорів "Купівлі-Продажу"
  • Евакуація автомобіля - наша турбота. Ми самі розберемося з цим за наш рахунок.
  • Оплата клієнту проводиться відразу ж цілком в той же день, відразу після оформлення документів.

Краще продати машину за хоч якусь суму, ніж чекати поки її хтось купить, або здавати на метал, або НЕ упаси боже самому відновлювати. Ми - ваше найраціональніше рішення. Зверніться до нас!

Розрахунок вартості онлайн

Щоб дізнатися ціну викупу автомобіля заповніть форму та надішліть заявку.

Приймаємо заявки на викуп 24/7

Дякую за звернення! Ми скоро зв'яжемося з вами.
На жаль! Щось пішло не так під час подання форми