Дякуємо! Ми скоро зв'яжемося з вами.

ВИКУП АВТО ПІСЛЯ ДТП

ru ua

Викуп аварійних автомобілів. У будь-якому стані. Моментальний розрахунок. Всі витрати за нами.

Розрахувати вартість

Викуп авто після ДТП. Автовикуп після аварії - стали вигідною послугу для Вас.

Викуповуємо навіть розбиті автомобілі, побувавши як в значній так і невеликому пригоді. Самостійний продаж битого або потерпілого після аварії автомобіля цілком реальне завдання, але вимагає рутинної роботи. Викладати на торгових майданчик десятки фотографій, відволікатися на телефонні дзвінки, витрачати час на перегляди - все це витрачає ваш час, і відволікає від дійсно важливого.

Якщо ваш автомобіль згорів, то ми викуповуємо навіть після пожежі. Займаємося так само і нерозмитненими автомобілями, і тими, кредит за який ще виплачений.

Ми займаємося Автовикуп машин після дтп. Вам не потрібно витрачати гроші на приведення машини в скільки-небудь нормальний стан перед продажем, не доведеться витрачатися час на викладання оголошень на торгових майданчиках. Просто звертаєтеся в автовикуп, і за день (а то і лічені години, так теж буває) перетворюєте вашу машину в гроші.

В якому б стан не був ваш автомобіль після ДТП, все одно його можна продати, і навіть не на металобрухт. Нас цікавить викуп авто будь-якого року випуску і виробника. Ми оцінюємо працездатність основних вузлів автомобіля.

Дізнатися вартість викупуу нас досить просто. Залиште заявку на розрахунок ціни онлайн, і ми зв'яжемося з вами, щоб повідомити попередню вартість викупу авто після дтп. Після це ми вже приїдемо до вас, щоб подивитися машину в живу (це займає менше години), і ми домовимося про точну ціну викупу. Продаж автомобіля ми допоможемо вам оформити, зняти з обліку. Ми беремо на себе всю цю рутину і турботи. Ви відразу ж без затримок отримуєте всю суму цілком після оформлення документів.

Якщо ви потрапили в ДТП і розбили машину - не варто впадати у відчай. Кожен день розбиваються сотні автомобілів, нічого страшного, аби залишилися здорові. Ми пропонуємо вам сфокусуватися НЕ реставрації автомобіля перед продажем, чи не на економії грошей шляхом продажу власного часу та уваги, а на своїх справах, і покупці нового автомобіля. Позбавте себе від рутини і суєти продажу автомобіля, просто зверніться до нас і ми викупимо ваше авто після дтп, в якому б стані воно не виявилося.

Розрахунок вартості онлайн

Щоб дізнатися ціну викупу автомобіля заповніть форму та надішліть заявку.

Приймаємо заявки на викуп 24/7

Дякую за звернення! Ми скоро зв'яжемося з вами.
На жаль! Щось пішло не так при відправці форми